Zakończył się cykl wakacyjnych koncertów w Parku Oruńskim. Mocny akcent na koniec

Autor: p.olejarczyk, Data publikacji: 2019-09-04 16:54:00

W niedzielę na scenie w Parku Oruńskim wystąpiła aktorka Dorota Stalińska, a na terenie zieleńca pojawili się też rekonstruktorzy historyczni. Chodziło o nawiązanie do rocznicy porozumień sierpniowych i do ówczesnej sytuacji w Polsce. Był to już ostatni wakacyjny koncert w tej części Gdańska. Który z "oruńskich" koncertów podobał się wam najbardziej?

Od ponad roku niesłabnącym zainteresowaniem gdańszczan (w tym oczywiście oruniaków) cieszą się koncerty w Parku Oruńskim. W nowo powstałym amfiteatrze Orana występowali już znani aktorzy - swoje umiejętności wokalne prezentowali tutaj m.in. Cezary Pazura, Piotr Polk, Sonia Bohosiewicz, Emilian Kamiński, Stanisława Celińska czy Katarzyna Skrzynecka.

W tym roku w wakacje koncertów było osiem, a ostatni z nich miał miejsce kilka dni temu. Na scenie w amfiteatrze w Parku Oruńskim wystąpiła aktora Dorota Stalińska.

Co ciekawe, w niedzielę Park Oruński opanowali też rekonstruktorzy historyczni. Chodziło o nawiązanie do rocznicy porozumień sierpniowych i do ówczesnej sytuacji w Polsce. W Parku pojawiły się np. milicyjne auta, byli też młodzi milicjanci.

W przyszłym roku, o czym mówią nam gdańscy urzędnicy, można spodziewać się kolejnych koncertów w Parku Oruńskim. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto zaprezentuje swoje umiejętności w oruńskim amfiteatrze.

Który koncert w te wakacje w Parku Oruńskim podobał się wam najbardziej i dlaczego? Zapraszamy do komentowania.