Noworoczna rekrutacja Świetlicy w Gościnnej Przystani i Klubie Młodych "Wataha"!

Autor: redakcja, Data publikacji: 2020-01-10 11:54:00

Świetlica w Gościnnej Przystani zaprasza dzieci w wieku 6-15 lat, a klub Młodych Wataha kieruje swoją ofertę do nieco starszych (od 12 do 18 lat). Bezpłatne zajęcia (m.in. sportowe) w ciągu roku odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Podczas ferii zimowych przewidziane są dodatkowe atrakcje: wyjście do kina, na basen, na kręgle, czy do kawiarni.

Świetlica w Gościnnej Przystani funkcjonuje w budynku przy Gościnnej 14. Organizowane są tutaj zajęcia dla dzieci w wieku 6-15 lat. Klub Młodych Wataha działa w tym samym miejscu, ale zajęcia skierowane są do nieco starszych - mowa o przedziale wiekowym od 12 do 18 lat.

W ramach oferty proponujemy między innymi: zajęcia grupowe oraz indywidualne, zajęcia artystyczne, zajęcia komputerowe, zajęcia logopedyczne, zajęcia z psem, rozwijanie zainteresowań, zajęcia sportowe, odrabianie prac domowych, a także codzienny posiłek.

Podczas ferii zimowych przewidziane są dodatkowe atrakcje, m.in. wyjście do kina, na basen, do kawiarni, czy na kręgle.

Klub Młodych Wataha ma swoje zajęcia w godz. 15:00-20:00. Program zajęć obejmuje między innymi: korepetycje - odrabianie prac domowych, nadrabianie zaległości szkolnych, majsterki, gotowanie, zajęcia sportowe, planszówki.

Podczas ferii zimowych wychowawcy organizują "Wilcze ferie". W programie między innymi: wyjścia na basen, wyjście do kina, turniej ping-ponga, impreza, wyjście do kawiarni, turniej piłkarzyków i rzutek, wyjście na kręgle kafejka komputerowa.

Kontakt oraz szczegółowe informacje dotyczące zapisów do poszczególnych grup:

Świetlica w Gościnnej Przystani Marta Chylińska m.chylinska@gfis.pl 58 304 99 56

Klub Młodych "Wataha" Karolina Felczak k.felczak@gfis.pl 785-720-837