#zostańwdomu: Koncert Zagan Acoustic w Scenie Muzycznej GAK... online!

Autor: Scena_Muzyczna, Data publikacji: 2020-03-24 14:07:00

W myśl aktualnych wydarzeń, które objęły nasz kraj, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury postanowiła wyjść z inicjatywą #kulturaonline. Dbając o zdrowie swoich odbiorców, instytucja organizuje koncert bez wychodzenia z domu. Dziś o 19:00 na stronie www.gdansk.pl oraz na facebooku Sceny Muzycznej GAK będzie można zobaczyć koncert zespółu Zagan Acoustic z Pruszcza Gdańskiego. Zapraszamy!

W myśl hasztagu #zostańwdomu, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury wychodzi do Państwa poprzez najprostszą, a zarazem w tym momencie najbezpieczniejszą formę przekazu, czyli internet. Dzięki temu promuje i zachęca Państwa do pozostania w domach, bez utraty rozrywki. Tą rozrywką będzie spotkanie z kulturą online.

Już dziś - 24.03.2020, o godz. 19.00 na stronie głównej www.gdansk.pl oraz na facebooku Sceny Muzycznej GAK pojawi się streaming z koncertu na żywo. Będzie to koncert naszej rodzimej, pruszczańskiej grupy – Zagan Acoustic. To zespół, który zagra w trio, wykonujący muzykę z pogranicza awangardy, jazzu  i folku. Muzycy od ponad 10 lat koncertują na estradach koncertowych w Polsce i Europie. Nie ma gatunku w którym nie potrafiliby się odnaleźć. Wyraziste brzmienie, wirtuozeria  i duże poczucie humoru to najczęściej pojawiające się słowa w recenzjach. Grają zarówno klimatyczne koncerty kameralne, jak również duże przedsięwzięcia organizowane m.in. przez Polską Filharmonią Bałtycką, Polską Filharmonię Kameralną Sopot, Filharmonią Łódzką, Filharmonię Szczecińską czy Filharmonią Dolnośląską.

Niestety czas, w którym się aktualnie znaleźliśmy nie jest prosty dla nikogo. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, chcemy aby ten czas spędzony w domu nie był nudą, a obfitował w wydarzenia kulturalne, w których można uczestniczyć bez wychodzenia z domu.

Aby obejrzeć koncert o 19:00 wejdź [TUTAJ] lub [TUTAJ].