Tiger Liga - Liga Równych Szans - ruszaja zapisy do futsalowych rozgrywek.

Autor: salosgdansk, Data publikacji: 2013-11-07 22:53:00

Wielkie emocje czekają nas od 7 grudnia ,aż do marca 2014 roku. Na hali w CKZiU nr.2 odbędą się rozgrywki futsalowe TIGER LIGA – Liga Równych Szans organizowana przez oruński Salos oraz partnerów Fundację Równe Szanse oraz CKZiU nr.2 reprezentowane przez Panią Dyrektor Barbarę Mizerską.

12 drużyn będzie rywalizować przez jedenaście kolejek o tytuł Zimowego Mistrza Tiger Liga. Na dzień dzisiejszy, aby zagrać w lidze trzeba spełnić kilka wymogów gdyż miejsc jest 12 a chętnych o wiele więcej. To cieszy nasz, Salos, który po kilku latach na stałe wraca na Orunię. Futsalowe rozgrywki ligowe są tego pierwsza odsłoną – mówi Prezes SL Salos Gdańsk Paweł Ryta.

Liga będzie obecna na szkolnej hali w soboty od godziny 17 do 21:00. Wszyscy mieszkańcy Oruni będą mieli możliwość wejścia na halę i zobaczenia w akcji wielu znanych sportowców w tym min. piłkarzy Lechii, którzy zagrają w kilku zespołach biorących udział w lidze. Co jest nowością wszystkie mecze będą profesjonalnie nagrywane, aby później wszyscy mieli możliwość obejrzenia ich na kanale telewizji internetowej Salos Liga.  Telewizja dostępna będzie na www.salosgdansk.pl. Planowane jest także stworzenie programu ze skrótami, wywiadami zawodników i konkursami dla kibiców.  Spotkania ligowe będą prowadzone zawsze przez dwóch sędziów, nad impreza będzie czuwał profesjonalny oddział organizacyjny wraz z dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych (w wybrane terminy ligowe). Wszystkich zapraszamy na rozpoczęcie w sobotę 7 grudnia na 17: 00 oraz na same rozgrywki, które powróciły po wielu latach na Orunię.

Więcej na www.salosgdansk.pl

Główny Organizator: SL Salos Gdańsk

Współorganizatorzy: Fundacja Równe Szanse Darka Michalczewskiego oraz CKZIU Rn. 2 W Gdańsku

Patroni rozgrywek Tiger Liga :  Salos Liga TV, Pomorska TV, Eska Trójmiasto, Lagraw, Mojaorunia.pl, Rada Osiedla Orunia – Św.Wojciech - Lipce