Dworek Artura GAK: Rusz się z kanapy! Przyjdź na Dworcową!

Autor: Dworek Artura GAK, Data publikacji: 2013-11-19 17:10:00

Spotkanie z dwiema zwyczajnie niezwykłymi podróżniczkami w Dworku Artura. Już 22 listopada.

Dworek Artura GAK zaprasza w piątek 22 listopada na Dworcową 9 na spotkanie ze zwyczajnie niezwykłymi podróżniczki - Alicją Mojko i Magdą Łapińską. Na spotkaniu przybliżą nam swoje przygody, ukażą obrazy ze swych wędrówek i opiszą to, co spotkało je na drodze – wszystko w formie opowieści fotograficznej.

Swoją opowieść, o godzinie 18:00, przedstawi Alicja Mojko – podróżniczka po przestrzeniach teatralnych, geograficznych, poetyckich, a przede wszystkim duchowych. Znana z Teatru Snów i Teatru Lustra Strona Druga. Odwiedziła takie miejsce jak Chiny, Indie, Wietnam – oraz wiele innych krain bliskich i odległych.

Własną historię, o godzinie 19:30, opowie Magda Łapińska – kobieta w biegu, bohaterka historii o Damie w Kirgistanie. Pasjonatka aktywności wszelakich podróżująca motocyklem. Jako prowadząca profil RUSZ SIĘ Z KANAPY, aktywizuje i zachęca ludzi do uczestnictwa w różnego rodzaju projektach.

„Rusz się z kanapy” to inicjatywa która ma za zadanie pokazać ludziom, że warto działać. Promuje wszelkie aktywności i wydarzenia, które sprawią, że „ruszysz się” i zobaczysz ile można zrobić jeśli się tylko chce.

Na spotkaniu nie zabraknie refleksji, ciekawostek, a przede wszystkim historii przeżytych na własnej skórze. Wszystko doprawione pasją, chęcią ruszenia się z kanapy, by pokazać innym jak podróż może wpłynąć na nasze życie.

Rozpoczęcie spotkania o godzinie 18:00 w Dworku Artura GAK przy ul. Dworcowej 9 w Gdańsku.

Wstęp wolny.