W celu podsumowania działań, które odbyły się dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w Domu Sąsiedzkim Gościnna Przystań odbył się wernisaż, podczas którego prezentowane były prace uczestników projektu.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.
REKLAMA
Warto przeczytać » Orunia pełna śmieci. Mieszk... • 13 planowanych zmian na uli... • Będzie rozszerzona wersja k... • Radni dzielnicy pytają, co ...
W celu podsumowania działań, które odbyły się dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w Domu Sąsiedzkim Gościnna Przystań odbył się wernisaż, podczas którego prezentowane były prace uczestników projektu.
REKLAMA
REKLAMA
Redaktor dyżurny Chwilowo redaktor dyżurny jest nieobecny - wyślij wiadomość na redakcja@mojaorunia.pl
© 2009-2013 MojaOrunia.pl All rights reserved