Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Sobota, 13/06/2026

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Profil użytkownika

JASIU_LG

Zakończenie Ligi Gdańskich Firm na Ouni w Szkole Podstawowej nr 16

. W sobotę 20 października 2012 r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 16 w Gdańsku odbyły się rozgrywki "Ligi Gdańskich Firm" kończące rundę jesienną zawodów. Po odbyciu wszystkich spotkań w kategorii wiekowej uczniów...» (0 koment.)

 0, dodane:09:29, 23/10/12, tagi:

JASIU_LG

Artykuł czytelnika: Runda jesienna za nami

Artykuł czytelnika: Runda jesienna za nami

Dzisiaj (29.9) odbyła się kolejka kończąca rundę jesienną Ligi Gdańskich Firm, czyli rozgrywek dla dzieci i wychowanków domów dziecka, które organizuje fundacja "Obudź nadzieję".. Dzisiaj rozgrywano kategorię wiekową przeznaczoną dla najmłodszych ze Szkół podstawowych, w której kolejne...» (7 koment.)

 13, dodane:15:04, 30/09/12, tagi:

JASIU_LG

Ferie z Piłką

Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz zaprasza dzieci i młodzież szkolną na turniej „Ferie z piłką”. Drużyny będą podzielone na 3 kategorie wiekowe: 1. Szkoły podstawowe – rozgrywki odbędą się 30 stycznia 2. Gimnazja – rozgrywki odbędą się 31 stycznia 3. Szkoły ponadgimnazjalne – rozgrywki odbędą się 1 lutego W każdej. ...» (3 koment.)

 0, dodane:12:15, 18/01/12, tagi:

JASIU_LG

Emocje na boisku

Emocje na boisku

W ostatni weekend byliśmy świadkami wielu emocji. W sobotę 15 października 2011 r. odbyła się 2. kolejka "Ligi Gdańskich Firm".. Natomiast w niedzielę 16 października 2011 r. gościliśmy w Gdańsku (na boisku przy Szkole Podstawowej nr 16. im Władysława Broniewskiego) Stowarzyszenie Nadzieja na Euro z...» (9 koment.)

 2, dodane:16:01, 19/10/11, tagi:

JASIU_LG

Podziękowanie od Pana Stanisława Zaremby

. Bardzo się cieszę, ze znalazłem się wśród takich osobowości, jak prof. Jerzy Samp czy dyrektor Aleksander Nagucki  i przyznano mi tak piękne wyróżnienie jakim jest tytuł "Orunianina Roku 2011" !!!Serdecznie dziękuję tym wszystkim wspaniałym mieszkańcom naszej dzielnicy, którzy...» (5 koment.)

 0, dodane:15:55, 07/06/11, tagi:

JASIU_LG

 

Strona 1 z 3

123

REKLAMA