Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Poniedziałek, 03/08/2020

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Kronika policyjna 29 lipca – 15 sierpnia

 1 dodane: 12:06, 17/08/09

tagi:kronika policyjnapolicja

Prezentujemy kolejną, oruńską kronikę policyjną. Materiały przygotował funkcjonariusz I Komisariatu Policji na Oruni, asystent ds. prewencji kryminalnej nieletnich i patologii, aspirant Adam Orlikowski.

Kronika policyjna 29 lipca – 15 sierpnia
Kronika policyjna 29 lipca – 15 sierpnia
Fot. I KP

Fotografia 1 z 1


Kolejowy paser
14 sierpnia policjanci z Oruni zatrzymali 45-latka, który na złomowcach sprzedawał kradzione przedmioty, stanowiące własność PKP. Łupem złodzieja padały m.in.: śruby, blachy, kable. Mężczyzna zdołał spieniężyć w sumie tonę materiału. Józefowi P. grozi 5 lat więzienia.

Okradali Tesco
7 sierpnia dwóch złodziei z Oruni wpadło w ręce policji. Mężczyźni trzykrotnie okradli Tesco na Chełmie. 20-letni Mateusz S. i dwa lata młodszy Paweł K. zostali zatrzymani w swoich mieszkaniach. Złodzieje nie stawiali oporu. Zostali przewiezieni na komisariat.

Pościg na Trakcie
40-letni Krzysztof P. był poszukiwany listem gończym i dwoma nakazami doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego. Ścigali go również komornicy, którzy od dawna próbowali ustalić miejsce pobytu 40-latka. 29 lipca mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi poszukiwanego zauważyli na Trakcie Św. Wojciecha policjanci. Gdy próbowali go wylegitymować, ten rzucił się do ucieczki. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Trafił do policyjnej izby zatrzymań

Galeria artykułu

Kronika policyjna 29 lipca – 15 sierpnia

Kronika...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA