Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Niedziela, 21/07/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Przegląd Pamięci "Zatrzymane w słowach" - Koncert Finałowy

 1 dodane: 12:05, 26/11/15Artykuł Czytelnika

tagi:poezjaseniorzyOrunia

Zapraszamy do Dworku Artura na prezentacje Laureatów Przeglądu oraz występ Gwiazdy Wieczoru - recital duetu poetyckiego AGA KOSTENCKA & ANDRZEJ MARCZYŃSKI. Piątek, 27 listopada, 17:00. Wstęp wolny!

Przegląd Pamięci
Przegląd Pamięci "Zatrzymane w słowach" - Koncert
Fot. Dworek Artura GAK

Fotografia 1 z 1

Przegląd Pamięci "Zatrzymane w słowach" - to nic innego jak próba wydobycia na światło dzienne tekstów (liryka, proza, bajka, opowieść, cytat, przekaz od przodków, nietypowe oświadczyny), które gdzieś głęboko w nas/Was drzemią, w naszej/Waszej pamięci. Ważne słowa, które wpłynęły na nasze/Wasze życie…
Spotkania Przeglądu Pamięci miały służyć podzieleniu się z innymi tymi "skarbami" – od lat skrywanymi i trzymanymi gdzieś w zakamarkach duszy. Być może ten przekaz może wpłynąć na życie innych, pomóc i wzbogacić
kolejne pokolenia…

Projekt skierowany był do gdańskich Seniorów i to oni właśnie zaprezentują tego wieczoru ważne dla nich ...słowa, jednak na Koncert Finałowy zapraszamy wszystkich chętnych!

Prezentacje Laureatów Przeglądu oraz występ Gwiazdy Wieczoru - recital duetu poetyckiego AGA KOSTENCKA & ANDRZEJ MARCZYŃSKI odbędą się w piątek, 27 listopada o godz. 17:00. Wstęp wolny!

 

Dworek Artura GAK / Stacja Orunia

ul. Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk

dworekartura@gak.gda.pl, 58 306 66 76 w. 37

www.gak.gda.pl/dworekartura, facebook.com/StacjaOrunia

 

Galeria artykułu

Przegląd Pamięci "Zatrzymane w słowach" - Koncert Finałowy

Przegląd...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (0)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń