Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 25/06/2024

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Uniwersytet III wieku na Oruni. Wciąż można się dołączyć!

 1 dodane: 16:01, 02/07/18

tagi:

Zajęcia oruńskiego Uniwersytetu III Wieku odbywają się od czerwca.

 Uniwersytet III wieku na Oruni. Wciąż można się dołączyć!
Uniwersytet III wieku na Oruni. Wciąż można się
Fot. redakcja

Fotografia 1 z 1

Co wtorek seniorzy mają okazję dowiedzieć się czegoś o zdrowej diecie i jak naturalnie dbać o swoje zdrowie na zajęciach zielarsko-zdrowotnych. Prowadzi je Wioletta Ługowska.

Dodatkowo w ramach Uniwersytetu III Wieku dwa razy w tygodniu trenują pod okiem p. Piotra Paszkowskiego w Parku Oruńskim, by wzmocnić swoją sprawność fizyczną.

W czwartek wystartowała nowa grupa. 12 seniorów będzie się uczyć języka angielskiego, by móc np. porozumiewać z wnukami i rodziną z zagranicy. Seniorzy będą uczyć się przez pół roku, dwa dni w tygodniu.

- Wiedząc iż chętnych jest więcej, we wrześniu będziemy organizować kolejna grupę 12 osób. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów w Domu Sąsiedzkim Gościnna Przystań - informują organizaotrzy Uniwersytetu II Wieku.

Na tym nie koniec. - Unijne środki pozwoliły nam zorganizować też grupę 17 osób, które będą rozwijać swoje umiejętności korzystania z komputera i internetu. Zajęcie te rozpoczną się 11 lipca.

Zajęcia zielarsko zdrowotne: wtorki 11-13:00

Gimnastyka na powietrzu: poniedziałki i środy 12-13:00

Zajęcia komputerowe: środy i piątki 10-12:00

Kurs języka angielskiego: od września (terminy zajęć w trakcie ustalania) Kontakt: Marianna Mierzwińska 506-190-197, m.mierzwinska@gfis.pl, Koordynator Oruńskiego Uniwersytetu III Wieku

Galeria artykułu

 Uniwersytet III wieku na Oruni. Wciąż można się dołączyć!

Uniwersytet...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (1)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

79.186.42.*

06:30, 03/07/18

SUPER SPRAWA SZKODA ŻE JA MIESZKAM W PORCIE ALE CHĘTNIE BYM Z KORZYSTAŁA Z WASZEJ INICJATYWY PODOBA MI SIĘ .POZDRAWIAM EKIPĘ URODZONA I WYCHOWANA ORUNIANKA ANKA

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA

Ostatnie ogłoszenia

• Wiecej ogłoszeń