Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Wtorek, 09/08/2022

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

List od czytelnika: "Co mnie gryzie?"

 2 dodane: 18:59, 24/02/12

tagi:Kanał Raduni

Publikujemy list, zdjęcia i krótki film nadesłane przez naszego czytelnika, pana Marcina Eichelbergera. Sprawa dotyczy ostatnich wydarzeń przy renowacji Kanału Raduni. Czy takie inwestycje wymagają, aż tak dużych poświęceń od mieszkańców?

 List od czytelnika:
List od czytelnika: "Co mnie gryzie?"
Fot. redakcja

Fotografia 1 z 2

Witam,
Chciałbym wyrazić swoje oburzenie faktem, iż o północy na Oruni zaczął pracę kafar wbijający umocnienia przy kanale Raduni, powodując ogromny hałas i wstrząsy.
Pytam, gdzie szacunek dla ludzi którzy muszą wstać wcześnie rano do pracy? Mimo tego, że każdego dnia od około ósmej rano mieszkanie trzęsie mi się jak galareta, to jeszcze muszą panowie dręczyć mieszkańców po północy?

To nie pierwsza niespodzianka od owych robotników w przeciągu 24h, najpierw uszkodzenie rury ciepłowniczej przez którą zalało całe podwórze między Rejtana a Traktem św.Wojciecha aż po tory kolejowe przy budowanym przejściu podziemnym.

Mamy godzinę 00:45 a kafar wciąż pracuje...
SKANDAL!
Pozdrawiam,
Marcin Eichelberger

Galeria artykułu

 List od czytelnika: "Co mnie gryzie?"

List od...

 List od czytelnika: "Co mnie gryzie?"

List od...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (4)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

dslodkowski

89.69.137.*

00:28, 01/03/12

Nie odezwał się Pan na e-maila, także napiszę tutaj w skrócie. Prace nocne z 23 na 24 lutego były jednostkowe i związane były z naprawą przerwanego ciągu ciepłowniczego. Wykonawca - Hydrobudowa - ma zakaz ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

dslodkowski

89.69.137.*

12:47, 25/02/12

Proszę o kontakt e-mail pod adresem dariusz (mapka) slodkowski (kropka) pl

zgloś naruszenie
awatar

gosc

109.243.221.*

09:54, 25/02/12

Witam, proszę o pomoc w jaki sposób mogę rościć prawo do odszkodowania za popękane ściany w mieszkaniu które powstały podczas wbijania larsenów?

zgloś naruszenie
awatar

dslodkowski

89.69.137.*

23:49, 24/02/12

Witam serdecznie, dzisiaj i w weekend doradzam kontakt z Policją. Natomiast w poniedziałek będę rozmawiał z DRMG, która z ramienia miasta koordynuje inwestycję. Dariusz Słodkowski Radny Miasta Gdańska

zgloś naruszenie

REKLAMA