Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Rozumiem

Piątek, 15/01/2021

Portal dzielnic: Orunia Dolna, Orunia Górna, Lipce, Św. Wojciech, Olszynka, Ujeścisko

menu menu menu menu menu

REKLAMA

Wybrano firmy do robót w Parku Oruńskim

 1 dodane: 14:53, 20/08/14

tagi:

Znamy terminy rozpoczęcia i zakończenia pierwszego etapu rewaloryzacji Parku Oruńskiego, a także firmę, która to wykona. Wiemy również, kto i kiedy zamontuje tutaj kładkę, przeniesioną z centrum miasta.

Wybrano firmy do robót w Parku Oruńskim
Wybrano firmy do robót w Parku Oruńskim
Fot. p.olejarczyk

Fotografia 1 z 1

Wygląda na to, że oruniacy się doczekali – już oficjalnie rusza rewaloryzacja Parku Oruńskiego. Póki co, będzie to pierwszy etap (o zakresie prac pisaliśmy tutaj) tej inwestycji.

- Umowa na I etap rewaloryzacji Parku Oruńskiego została podpisana 11 sierpnia z firmą TRAKT. Przekazanie  placu budowy nastąpiło 18 sierpnia, natomiast zakończenie prac nastąpić ma do końca października tego roku – mówi nam Maria Jaźwińska, p.o rzecznika Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku.

Oprócz firmy TRAKT do przetargu zgłosiły się jeszcze trzy firmy: PROGRES Sebastian Kurpisz, WPRD GRAVEL i B&W Bożena Dzidkowska. Najtańszą ofertę złożył miastu TRAKT (blisko 720 tysięcy złotych), najdrożej swoje usługi wyceniła firma WPRD Gravel (ponad 1 mln 23 tysiące złotych).

Wyjaśniła się też kwestia przenosin i montażu kładki z centrum miasta do Parku Oruńskiego. Będzie to kładka spod Gildii, która trafi właśnie do oruńskiego zieleńca. - W dniu jutrzejszym, to jest 21 sierpnia ma zostać podpisana umowa na wykonanie tej właśnie inwestycji. Umowa zostanie podpisana z Przedsiębiorstwem Remontowo Usługowo Projektowym Hydro-Rem. Zakończenie prac nastąpić ma do końca listopada tego roku – informuje Jaźwińska.

Galeria artykułu

Wybrano firmy do robót w Parku Oruńskim

Wybrano firmy...

+ Dodaj komentarz (-) Anuluj

Komentarze (5)

Uwaga! Jeśli chcesz aby przy komentarzu pojawiła się nazwa użytkownika musisz być zalogowany. Jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się.

Proszę odczytaj kod potwierdzający z obrazka i wpisz w pole poniżej. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli masz problem z odczytaniem kodu, wczytaj nny obrazek

awatar

gosc

89.67.27.*

22:38, 09/10/14

Przez 4 lata kadencji Prezydenta rozpoczęto ale To Tylko pierwszy etap z siedmii, czy będą kolejne? Kiedy?

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.188.*

09:23, 24/09/14

jaki jeden spychacz baranie? co najmniej dwa, koparka i kilka tirów

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.188.*

10:15, 06/09/14

Obserwuję bo mieszkam nieopodal Parku Oruńskiego. Nic się nie dzieje całymi dniami. W pierwszy dzień rewaloryzowano teren po szklarniach, potem nic i pokazuje się jeden spychacz trochę pogrzebie, poprzepycha ...wiecej

zgloś naruszenie
awatar

gosc

79.186.105.*

16:58, 01/09/14

supcio

zgloś naruszenie
awatar

gosc

89.67.27.*

18:44, 20/08/14

Radość!!!

zgloś naruszenie

REKLAMA

REKLAMA